Header Ad

Your Face Sounds Familiar, nis të hënën

16/02/2017
26 Views

Spektakli i dyshes Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka po bëhet gati për të nisur transmetimin e natës së parë të sezonit të dytë të hënën e ardhshme, në mbrëmjen e datës 20.Shkurt në ekranin e Tvklan ju pret një spektakël magjik. Formula e gjigantit Endemol, pas suksesit të vitit të kaluar, do të risjellë edhe këtë vit të tjera karaktere që do të ngjiten në skenën e Tv Klan për të surprizuar publikun javë pas jave jo vetëm me këngë, por edhe me interpretim e performanca të jashtëzakoshme. Produksioni i Tv Klan ka konfirmuar edhe emrat e konkurrentëve pjesëmarrës: Shpat Kasapi, Flaka Krelani, Beatrix Ramosaj, Valon Shehu, Erion Mustafaraj, Arinda Gjoni. Çdo të hënë ata do të sjellin para jurisë dhe publikut këngëtarë të skenave botërore, por edhe asaj shqiptare. Juria e programit, e përbërë nga Olta Gixhari, Arian Çani dhe Albërie Hadërgjonaj, po ashtu është gati të gjykojë personazhet e rinj që do të luftojnë për të marrë pikët maksimale. Mos e humbisni premierën e këtij produksioni, të hënën, 20.Shkurt ora 20:15 YFSF në ekranin e TV Klan! Shikim të këndshëm dhe suksese produksionit nga stafi i MEDIA•ALBANIA!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com