Header Ad

SONTE FINALJA E YFSF2

29/05/2017
30 Views

SONTE është NATA FINALE e spektaklit “YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR 2” në ekranin e TV KLAN, nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu vjen një super spektakël, një finale madhështore me performanca magjike, ashtu siç vetëm kjo dyshe di, vjen në ekranet tuaja nga ora 20:15 një GRAND FINALE VOTONI TË PREFERUARIN TUAJ NË SONDAZHIN E MËPOSHTËM! shikim të këndshëm! SUKSESE TË GJITHË!

KUSH ËSHTË FITUES I YFSF2 ?!

  • FLAKA KRELANI (36%, 9 Votes)
  • BEATRIX RAMOSAJ (32%, 8 Votes)
  • SHPAT KASAPI (16%, 4 Votes)
  • VALON SHEHU (12%, 3 Votes)
  • HERION MUSTAFARAJ (4%, 1 Votes)

VOTUES: 25

Loading ... Loading ...

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com