Header Ad

Të martohesh në shtëpinë e BIG BROTHER 💍

29/05/2017
41 Views

Çifti i shumëpëlqyer nga publiku Daniel dhe Fotini kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë brenda shtëpisë, siç nuk kishte ndodhur më parë në ndonjë nga edicionet e Big Brother. Ndonëse gjatë spektaklit lidhur me këto vendime familjarët e çiftit nuk e përkrahën këtë vendim të tyre, ishte vetëm motra e Danileit ajo e cila në një kohë rekord u nis nga shtëpia e saj drejt shtëpisë më të vëzhguar në Shqipëri, për t’i dhënë bekimin vëllait të saj pak minuta para martesës.

This slideshow requires JavaScript.

Ndërkohë vëllai i madh kishte menduar çdo gjë rreth festës, duke përgatitur Fotininë si nuse dhe Danielin si dhëndër, teksa ka në oborrin e shtëpisë ishte organizuar dasma. I ftuar special në spektakël, kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka bërë celebrimin e çiftit në këtë dasmë shumë të veçantë. Ajo tha “Po”, por kështu tha edhe ai, tashmë zyrtarisht të martuar brenda Big Brtoher, janë çifti Daniel dhe Fotini. Jetë të lumtur çiftit! 💍💎❤❤❤

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com