Header Ad

Sinjali i Ora News tani falas në Shqipëri dhe në të gjithë botën përmes Tring

05/02/2017
58 Views

Sinjali i Ora News tani falas në Shqipëri dhe në të gjithë botën

Ora News ekrani i parë për lajmin e fundit do të hyje në të gjitha shtëpitë tuaja pa nevojën e ndonje platforme apo aparati të veçantë. Mjafton të keni një televizor në shtëpi dhe Ora News HD do të kthehet në ekranin që do t’ju shoqërojë në mënyrë të pandashme me lajmin e fundit, emisionet e përnatshme me analiza, investigime, intervista ekskluzive që nuk i gjeni në ekrane të tjera. Është shumë e thjeshtë mënyra për t’u bërë ndjekës fanatik të ekranit Ora News me investimet teknologjike dhe burime njerëzore që synojnë profesionalizëm, paanshmëri dhe standarde televizive. Ky informacion ju ndihmon të merrni falas përmes një kërkimi të thjeshtë sinjalin e Ora News në televizorin tuaj.
Televizioni Ora News i vetmi televizion informativ në Shqipëri që vjen tek ju pa pagesë në gjithë territorin e vendit përmes paltformës dixhitale vetëm një kërkim automatik në televizorin tuaj smart. Ndiqni hapat e mëposhtëm
1-Shtypni në telekomandën tuaj butonin MENU
2-Bëni një kërkim automatik të kanaleve.
3- Pas kërkimit automatik do ju shfaqet televizioni Ora News në kanalet e listuara falas.

Por jo vetëm kaq Ora News do shfaqet falas në gjithë botën në platformën satelitore në frekuencën:

EUTELSAT W2
FREKUENCA
11427 Mhz
Polarizimi Vertikal
Simbol Rate 27500

Ora News pa pagesë brenda dhe jashtë Shqipërisë.
Me Ju dhe vetëm për Ju…

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com