Header Ad

SI TA QUAJ KËTË DASHURI ? Seriali i ri në Klan

04/04/2017
1149 Views

Nis sot seriali më i ri indian në ekranin e Tvklan
Një sukses tjetër indian tepër i pëlqyer, i shikuar nga më shumë se 217 milionë teleshikues në të gjithe botën vjen premierë absolute në ekranin e TV Klan. Një histori dashurie si në përralla, me shumë emocion, sekrete dhe rrjedha të ndryshme që sjell jeta. Një serial ideal për të gjithë familjen. Një marrëdhënie dashuri – urrejtje mes dy të rinjve nga dy botë të ndryshme.

Shpeshherë, personi i fundit me të cilin do të doje të jetoje, është i vetmi pa të cilin nuk jeton dot. Kushi është një vajzë e thjeshtë dhe e ëmbël. Ajo beson në dashurinë e vërtetë dhe në vlerat e mirësjelljes.Arnavi është një djalë i pasur i cili mendon se çdokush e çdo gjë e ka një çmim. Ai mendon se mund të blejë edhe dashurinë. Ndonjëherë urrejtja mund të çojë në dashuri. Arnav akuzon Kushin. Ai thotë që ajo ka ndërprerë qëllimisht shfaqen. Kushi kërkon ti pranohet pafajësia e saj. Martesa e Paial ndërpritet. Të gjithë janë të zemëruar me Kushin kur kjo e fundit kthehet në shtëpi. Ajo përpiqet të zgjidhë keqkuptimet, por nga ana tjetër fajëson veten për katastrofën në dasmën e Paialit.
Një nga prodhimet më moderne, më të famshme dhe më të kushtueshme indiane, nga data 4 Prill, nga e hëna në të premte, ora 18:15, premierë absolute në Klan!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com