Header Ad

“RoadTrip me Alketën“ së shpejti në Tvklan

09/03/2017
30 Shares 209 Views

Formati më i ri nën drejtimin e Alketa Vejsiu në ekranin e TV Klan mban titullin “RoadTrip me Alketën“ një programi i ri i frymëzuar nga James Corden “Carpool Karaoke” versioni shqiptar shkruan vetë autorja në profilin e saj në Instagram!

Më thoni cilët janë personazhet që do të donit të intervistoja dhe të këndonin me mua në makinë? ka pyetur Alketa në postimin e saj. Versionin e parë të provës do ta shikoni këtë të shtunë tek Xing Me Ermalin! Në këtë rast jam pasagjer! Herës tjetër do jem shofer🙈 Kujdes! Programi do prodhohet me të drejta të blera ndaj çdo riprodhim lokal i pa licencuar zyrtarisht, për Shqiperinë dhe Kosovën, mund ta ketë pisk me kompaninë mëmë! E kam seriozisht! Sta falin ata nga perëndimi perëndimit😁 Xhirimet kanë filluar😉

Këto ishin fjalët e Alketës, ne i urojmë shumë suksese dhe ju ftojmë ta ndiqni në këtë format të ri që do të jetë me të vërtetë argëtues! Së shpejti në ekranin e TV Klan! Shikim të këndshëm!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com