Header Ad

Rikthehet në ekranin e Top Channel “The Voice Kids”

22/05/2017
68 Views

Të gjithë fëmijët nga mosha 6 deri në 14 vjeç do të mund të shprehin talentin e tyre në “The Voice Kids”, që vjen për herë të dytë pas atij në vitin 2013 të moderuar nga Xhemi Shehu dhe Isli Islami. Të gjithë të interesuarit mund të vizitojnë për më shumë informacion faqen e internetit të Top Channel thevoice.top-channel.tv/5/index.php/kids ku mund të dërgojnë edhe aplikimin e tyre thjesht duke plotësuar formularin. Edicioni i dytë i “The Voice Kids” pritet të nis sezonin e ardhshëm gjatë muajve të dimrit. Akoma nuk është zbuluar asgjë rreth trajnerëve të edicionit të fëmijëve dhe nëse do të jetë Ledion Liço në drejtimin e Voicit të fëmijëve apo do jetë dikush tjetër ?! Për më shumë qëndroni vetëm me MEDIA•ALBANIA ku javët në vijim do kemi postime dhe lajme interesante. Natën e së premtes u zhvillua edhe finalja e “The Voice”, që pati fitues Klint Çollakun, përballë sfidantëve Anxhela, Lisi dhe Lidia.

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com