Header Ad

Rifillon “Al Pazar” në Vizion Plus

05/02/2017
38 Views

“Al Pazar” nis me një melodi të re që dëgjojmë të këndohet në këto ambiente, zbulojmë se do të ketë edhe personazhe të rinj. Gjithçka tjetër, autori i këtij spektakli na fton ta zbulojmë mbrëmjen e së shtunës. Ajo që nuk ndryshon edhe këtë vit të pestë në rrugëtimin artistik, është misioni i “Al Pazar”: Të kënaqë shijet e publikut që në fund të javës kërkon humorin në çdo ngjarje të aktualitetit në Shqipëri, duke mbetur keshtu show më i ndjekur i së shtunës mbrëma. Çdo të shtunë në mbrëmje prej orës 21:00 në Vizion Plus ju mirëpret spektakli i humorit i drejtuar nga Agron Llakaj. Shikim të këndshëm!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com