Header Ad

Princeshat e Disney bëhen MAMA

07/04/2017
135 Views

Të gjitha realizimet tona të preferuara nga Disney kanë pothuajse të njëjtën histori…Në çdo film kemi një princeshë, një hero dhe një fund të lumtur! Por nëse do të shihnim përtej “…Dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë” çfarë do të gjenim? Sigurisht që një jetë familjare të princeshave…Tashmë zonja shtëpie dhe nëna të përkujdesura!

Artisti Isaiah Stephens ka sjellë disa ilustrime për t’i bërë më interesante personazhet që ne aq shumë adhurojmë… Hidhuni një sy dhe më pas na thoni nëse do të donit vërtetë që të kishim disa realizime të reja me këto personazhe…

This slideshow requires JavaScript.

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com