Header Ad

Popular

Popular Posts

SI TA QUAJ KËTË DASHURI ? Seriali i ri në Klan
Seriale
0 shares670 views
Seriale
0 shares670 views

SI TA QUAJ KËTË DASHURI ? Seriali i ri në Klan

mediaalbania - Apr 04, 2017

Nis sot seriali më i ri indian në ekranin e Tvklan Një sukses tjetër indian tepër i pëlqyer, i shikuar nga më shumë se 217 milionë teleshikues…

“Nusja e Stambollit” seriali më i ri në Tring
Ekskluzive
81 shares560 views
Ekskluzive
81 shares560 views

“Nusja e Stambollit” seriali më i ri në Tring

mediaalbania - Apr 23, 2017

Seriali më i ri në ekranin e platformës Tring është "Nusja e Stambollit" një serial me aktorët në role kryesore Özcan Deniz (që e njohim si Kahraman në…

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
118 shares495 views
Ekskluzive
118 shares495 views

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Apr 19, 2017

Klan Plus tashmë njihet si ekrani i serialeve të TV Klan, pas përfundimit të serialit turk "Ezel" pak ditë më parë në këtë ekran nga sot, 19.Prill,…

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi
inWEB
65 shares388 views
inWEB
65 shares388 views

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

mediaalbania - Mar 10, 2017

Olsa dhe Olta Miftari nga Ferizaji i kanë kushtuar një këngë babait të tyre i cili punon jashtë vendit për një jetë më të mirë për to…

Gazetari i Fan Club Big Brother zbulon talentin e Armelës në muzikë
BIG BROTHER
59 shares330 views
BIG BROTHER
59 shares330 views

Gazetari i Fan Club Big Brother zbulon talentin e Armelës në muzikë

mediaalbania - May 22, 2017

Armela Hyseni, ose siç njihet më mirë si Armela e Big Brotherit, është shndërruar jë nga personazhet më të dashur të mediave rozë menjëherë pas daljes së…

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV
ÖZEL
0 shares256 views
ÖZEL
0 shares256 views

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV

mediaalbania - Mar 20, 2017

Shikuesit e Kohavision KTV në Kosovë dhe ata të TV Klan në Shqipëri së shpejti do të kenë mundësinë që të ndjekin në të njëjtin serial dy prej aktorëve…

Po vjen fundi i “Sarasvatiçandra“, por një tjetër serial indian fillon nga data 4.Prill, “Si ta quaj këtë dashuri?”
Seriale
0 shares231 views
Seriale
0 shares231 views

Po vjen fundi i “Sarasvatiçandra“, por një tjetër serial indian fillon nga data 4.Prill, “Si ta quaj këtë dashuri?”

mediaalbania - Mar 16, 2017

“Si ta quaj këtë dashuri?”, një serial me shifra rekord audience aktualisht në Turqi, Rumani, Maqedoni, SHBA, Afganistan, Rusi, Georgji dhe Bullgari. Në Turqi po shfaqet në…

VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR
BIG BROTHER
5 shares212 views1
BIG BROTHER
5 shares212 views1

VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR

mediaalbania - May 01, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i kësaj jave për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin tuaj të preferuar vetëm duke klikuar…

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan
Ekskluzive
0 shares166 views
Ekskluzive
0 shares166 views

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan

mediaalbania - Feb 21, 2017

Spektakli reality me në qëndër nuset në Televizionin Klan, “Lufta e Nuseve” po përgatitet për një sezon të tretë, pas suksesit të padiskutueshëm të dy sezoneve të…

Kushi përplaset me Arnav
Seriale
0 shares162 views
Seriale
0 shares162 views

Kushi përplaset me Arnav

mediaalbania - Apr 27, 2017

Kushi zgjohet e trembur pasi ka parë në ëndërr Arnavin. Ajo shqetësohet pasi është vonë për në punë. Pajal i thotë se ajo ka dhënë dorëheqjen. Kushi…

“Për drekë me mua” në E Diela Shqiptare
Televizion
0 shares155 views
Televizion
0 shares155 views

“Për drekë me mua” në E Diela Shqiptare

mediaalbania - Apr 09, 2017

Një prej rubrikave më interesante të programit "E diela Shqiptare" të drejtuar nga Ardit Gjebrea është edhe rubrika "Për drekë me Mua" e cila në këtë sezon…

jetë, dashuria nuk do fjalë nga 5 Qershori në Tring
ÖZEL
1 shares142 views
ÖZEL
1 shares142 views

jetë, dashuria nuk do fjalë nga 5 Qershori në Tring

mediaalbania - May 16, 2017

"Dashuri me Qira" ka qenë pasdiskutim një nga serialet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. I mbushur me situata argëtuese dhe momente komike, historia e Defne, flokëkuqes…

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN
Ekskluzive
0 shares132 views
Ekskluzive
0 shares132 views

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN

mediaalbania - Mar 21, 2017

Zbulohet seriali i radhës, pas “Maral“ vjen “Hakmarrje” nga 30.Marsi në Klan Beren Saat do të rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan. “Hakmarrje” është seriali…

Quiz TV loja më e re televizive nga Daljana Sejdia dhe Matilda Mcini në ekranin e News 24
Televizion
0 shares128 views4
Televizion
0 shares128 views4

Quiz TV loja më e re televizive nga Daljana Sejdia dhe Matilda Mcini në ekranin e News 24

mediaalbania - Feb 25, 2017

Quiz Tv është një program interaktiv, në themel të të cilit qëndron informacioni dhe kultura. Qëllimi i këtij formati, është të argëtojë, ndërkohë që shpërblen audiencën. Të…

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”
ÖZEL
0 shares117 views
ÖZEL
0 shares117 views

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”

mediaalbania - Apr 07, 2017

Seriali turk më i ndjekur i RTV21 dhe platformës Tring në dy kanalet JOLLY HD dhe 3PLUS afrohet në episodin e tij të fundit në Turqi, por shumë…

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
14 shares346 views
Ekskluzive
14 shares346 views

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Mar 06, 2017

Klan Plus së shpejti do të nisë transmetimin e serialit më të suksesshëm turk të momentit, “Içerde” (I infiltruari). Lajmi konfirmohet nga drejtori i programacionit ne TVKLAN,…

Megi & Bianka në ekranin e Vizion Plus
Seriale
0 shares112 views
Seriale
0 shares112 views

Megi & Bianka në ekranin e Vizion Plus

mediaalbania - Apr 07, 2017

“Megi dhe Bianka” është një serial televiziv italian. Transmetimi i sezonit te pare ka nisur ne 29 Gusht 2016 ne rrjetin televiziv italian Rai Gulp. Sezoni I…

7 kanale digjitale nga RTSH
Televizion
0 shares108 views
Televizion
0 shares108 views

7 kanale digjitale nga RTSH

mediaalbania - Mar 04, 2017

Rrjeti publik digjital i Radio Televizioni Shqiptar tashmë ofron 7 kanale, 3 prej tyre në formatin HD dhe 4 kanale tematike. Lista aktuale e kanaleve të cilat…

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan
Ekskluzive
18 shares399 views
Ekskluzive
18 shares399 views

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Feb 16, 2017

Ne kemi arritur të zbulojmë ekskluzivisht për ju serialin më të ri të blerë nga Televizioni Klan, ai është “Cesur Ve Guzel“, seriali më i ri turk…

PaLimit të hënën në 22:55
Televizion
0 shares97 views
Televizion
0 shares97 views

PaLimit të hënën në 22:55

mediaalbania - Mar 01, 2017

Pa Limit është i vetmi format humori i bazuar krejtësisht në improvizim të atypëratyshëm. Trupa e pesë aktorëve përbëhet nga Annais Lika, Aleksandër Grami, Roland Saro, Erblin…

Most Popular

SONTE FINALJA E YFSF2
Televizion
0 shares5 views
0 shares5 views

SONTE FINALJA E YFSF2

mediaalbania - May 29, 2017
SURPRIZAT E FAMILY HD
Ekskluzive
1 shares8 views
1 shares8 views

SURPRIZAT E FAMILY HD

mediaalbania - May 29, 2017
www.000webhost.com