Header Ad

“Për drekë me mua” në E Diela Shqiptare

11/04/2017
311 Views

Një prej rubrikave më interesante të programit “E diela Shqiptare” të drejtuar nga Ardit Gjebrea është edhe rubrika “Për drekë me Mua” e cila në këtë sezon të ri televiziv vjen me shumë surpriza dhe ndryshime, këtë herë nuk do të jetë Blerina Bombaj ajo që do të shkoj nëpër shtëpitë e personazheve të famshëm, por do të jetë shef Renato Mekolli i cili tashmë është përfundimisht në Tiranë në krye të restorantit të tij “Umami”, një tjetër arritje në jetën e tij. Janë zbuluar përmes një fotoje të ndarë në instagram nga producenti Ardit Gjebrea, tre personazhet e parë që do të jenë këtë sezon të ri për 3 javë rresht çdo të diel në TV Klan. Ata janë futbollisti Alban Hoxha, i cili gatuan edhe i pari për dy mysafiret Valbona Selimllari dhe Dalina Buzi. Mos i humbisni! Shikim të këndshëm dhe shumë suksese stafit realizues!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com