Header Ad

“Nusja e Stambollit” seriali më i ri në Tring

Ekskluzive MEDIA•ALBANIA

23/04/2017
1154 Views

Seriali më i ri në ekranin e platformës Tring është “Nusja e Stambollit” një serial me aktorët në role kryesore Özcan Deniz (që e njohim si Kahraman në serialin Një Pjesë e Imja, transmetuar në TV Klan) dhe Aslı Enver. Sureja, ajo humbet prindërit e saj në një moshë shumë të vogël, është shumë e bukur dhe krenare. Jeta e saj modeste e përballë atë me biznesmenin Faruk,  një martesë kjo e dytë për Farukun.

Seriali ka nisur transmetimin në muajin Mars në ekranin turk të STAR TV, një prodhim i vitit 2017 vjen ekskluzivisht në ekranin e platformës Tring, ky serial pritet të transmetohet çdo të premte në orën 21:00 në kanalin JOLLY HD në vend të serialit turk, Dashuri e Pafundme i cili përfundon shumë shpejt. Ne ju ftojmë ta ndiqni këtë serial të ri të cilin e kemi zbuluar ekskluzivisht vetëm për ju! Për të zbuluar më shumë dhe datën e fillimit të serialit na ndiqni në ditët në vazhdim vetëm në MEDIA•ALBANIA. Shikim të këndshëm!

informacioni i mësipërm është ekskluzivitet i faqes mediatike MEDIA•ALBANIA

 

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com