Header Ad

Një rikthim dhe një premierë në Vizion Plus

15/05/2017
118 Views

Nga sot është rikthyer në ekranin e Vizion Plus, seriali turk “Dielli i Dimrit” i cili do të transmetohet çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 18:00 në vend të serialit “Stina e Qershive”. Historia e dy binjakëve të ndarë padrejtësisht nga jeta dhe fati. Efeja do të rritet në varfëri, ndërsa Meteja do të bëjë një jetë përrallore. Në jetën e të dyve, një ditë do të hyjë Nisani, vajza e bukur dhe e pafajshme. Çfarë rrjedhe do të marrë jeta e tyre pasi të mesojnë të vërtetën e dhimbshme?

This slideshow requires JavaScript.

Ndërsa shumë shpejt, pas përfundimit të serialit “Mes dy Dashurish” vjen një tjetër serial turk, një nga më të ndjekurit në platformën Tring, por edhe në Turqi, “Dashuri me Qira” është një super serial që do t’ju mbaj përpara ekranit të Vizion Plus nga e hëna në të premte në orën 19:45. A do të shndërrohet dashuria me qera në dashuri të vërtetë? Mos e humbisni këtë mundësi për të ndjekur këtë serial nëse nuk e keni bërë deri tani! Shikim të këndshëm nga MEDIA•ALBANIA!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com