Header Ad

Nis sonte YFSF2 në ekranin e Tvklan, zbuloni të rejat e sezonit

20/02/2017
32 Views

Spektakli që argëtoi publikun sezonin e shkuar, patentë ekskluzive e sjellë në Shqipëri nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, do të rikthehet me shumë surpriza. Në juri vetëm Arian Çani është i njëjti nga sezoni i kaluar. Ai do të ketë pranë dy nga femrat më të bukura dhe të talentuara të artit shqiptar, këngëtaren Albërie Hadërgjonaj, të ardhur enkas nga Shtetet e Bashkuara dhe aktoren Olta Gixhari. Gara, çdo javë, do të zhvillohet mes gjashtë kokurrentëve, të cilët premtojnë shumë me multitalentet e tyre. Ata do të jenë Flaka Krelani, Shpat Kasapi , Herion Mustafaraj , Beatrix Ramosaj, Arinda Gjoni, Valon Shehu. Gjithashtu, pjesë e spektaklit do të jenë Marjana Kondi dhe Xumi që do i japin doza humori çdo mbrëmjeje, me qëllimin për të argëtuar sa më shumë publikun. Si zakonisht, regjisore Vera Grabocka dhe prezantuese Alketa Vejsiu. Mos e humbisni sonte premierën e këtij spektakli, ora 20:15 në ekranin e TV Klan! Ne i urojmë shumë suksese produksionit të këtij formati! Shikim të këndshëm!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com