Header Ad

MUSIC CHARTS 2017 / powered by MEDIAALBANIA    1               Era Istrefi - Redrum feat. Felix Snow       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    2               Ledri Vula ft. Lumi B - Krejt shokt e mi       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    3               Noizy - Young Boy (Young M.A "OOOUUU" Remix)       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    4               Capital T ft. Macro & Dj Nika - C'est La Guerre       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    5               Mozzik - Me hile       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    6               Enca - Love On My Body       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    7               Onat ft. Majk - Le t'xhelozojn       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    8               Stresi - Mos U Dorzo       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    9               SKIVI FT. COZMAN - SHOQNIA       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
    10               GETINJO - O MOJ PARE       DËGJO KËNGËN NË YOUTUBE
            Këngën tuaj të preferuar na e dërgoni në FACEBOOK dhe INSTAGRAM ose na kontaktoni në mediaalbaniaofficial@gmail.com
www.000webhost.com