Header Ad

“Mos i fol shoferit” nga kjo e premte në Ora News

03/05/2017
204 Views

“Që të harroni çdo stres të mundshëm, “hipni” në taxinë time” kjo është ftesa e Rudina Dembacaj, aktores së humorit e cila prej 5 majit ora 22:15 do të ketë një emision tërësisht të vetin në televizionin Ora News.

Emisioni titullohet “Mos i fol shoferit” dhe do të transmetohet çdo të premte ora 22:15 në ekranin e Ora News. Rudina na tregon se emisioni do të jetë argëtues dhe me plot humor. Formati origjinal mban emrin Cash Cab, por nga kjo e premte vjen në shqip me “Mos i fol shoferit”. Personazhe të njohur nga të gjitha fushat do të hipin në taksinë e Rudinës për të dhuruar argëtim. Mos harroni. Të premten ora 22: 15 në Ora News: “Mos i fol shoferit”!

Ne i urojmë shumë suksese Rudinës në këtë program të ri!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com