Header Ad

Milot (ETNON) feat. Arday & Fajt – A Duhem

11/04/2017
36 Views

Milot Hasangjekaj nga grupi Etnon solli projektin e tij më të ri, në bashkëpunim me Arday dhe Fajt.

Kënga e re e e tyre është ritmike dhe ka titullin ‘A duhem’, tekstin e së cilës e kanë shkruar të tre këngëtarët që sollën këtë projekt.

Për klipin, treshja kanë bashkëpunuar edhe me Cricketbeats, Alexay dhe Bergin Demaj.

© video nga B l a c k F i s h E n t e r t a i n m e n t

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com