Header Ad

Maral, premierë nga kjo e martë, 31.Janar në ekranin e TV Klan

28/03/2017
97 Views

Seriali më i ri turk në ekranin e Televizioni KLAN fillon nga data 31.Janar premierë çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 16:05.

Për atë, Stambolli ishte qyteti me ëndrra. E rritur jetime me ambicjen për tu bërë menaxhere në qendrën tregtare Luna.  Një botë përrallore mes luksit dhe modës. Njihuni me Maral, një vajzë e thjeshtë, e bukur dhe plot mirësi.

Një dashuri me shikim të parë me Sarp, shefi i ëmbëlsirave. Edhe ai ka synimet e tij pse punon aty. Maral e adhuron atë mbretëri, ndërsa Sarp kërkon ta shkatërrojë atë. A do mundet dashuria të tejkalojë ambicjen? Me aktoren më të preferuar turke të momentit Hazal Kaya.

Mos e humbisni këtë serial të ri nga e hëna në të premte ora 16:05 në ekranin e TV Klan!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com