Header Ad

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan

21/02/2017
223 Views

Spektakli reality me në qëndër nuset në Televizionin Klan, “Lufta e Nuseve” po përgatitet për një sezon të tretë, pas suksesit të padiskutueshëm të dy sezoneve të para. Edhe këtë sezon ky format do të vij nën drejtimin e Amarda Toskës dhe nën kujdesin e Ami Event. Formula e këtij formati ka për protagoniste tre nuse të vërteta, të cilat konkurojnë për të fituar muajin e mjaltit. Fustani, arredimi, pritja, gatimet janë kriteret për të fituar këtë sfidë, fituesen e të cilës e zgjedhin vetë ato përmes votimeve në dasmat e njëra-tjetrës. Gjithçka për t’u shijuar vetëm në ekranin e TV Klan, nga data 5.Mars, çdo të diel në orën 20:00. Ne i urojmë shumë suksese produksionit dhe ju ftojmë ta ndiqni sezonin e ri!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com