Header Ad

Kushi përplaset me Arnav

27/04/2017
387 Views

Kushi zgjohet e trembur pasi ka parë në ëndërr Arnavin. Ajo shqetësohet pasi është vonë për në punë. Pajal i thotë se ajo ka dhënë dorëheqjen. Kushi kthjellohet dhe thotë se sot nuk ka për ta parë fytyrën e tij. Arnav është në zyrë. Atij i sjellin kalendarin me fotot e Kushit. Arnav përhumbet në bukurinë e saj. Anxhali vjen dhe i thotë atij se Kushi është shumë e bukur. Arnav e hedh kalendarin me inat. Kushi bëhet gati të ha por gjyshja nuk e lejon dhe i thotë të agjërojë. Sham i premton Anxhalisë që do vijë për faljen. Gjyshja ja merr telefonin Shamit dhe ja fsheh. Pajal dhe Kushi nisen për në tempull. Edhe Arnav, Anxhali, Akash dhe teto nisen për atje. Arnav dhe Kushi përplasen me njëri tjetrin. Kushit i bie pjata me gjërat për lutjen ndërsa Arnav e mban nga dora. Ata nuk mund t’i besojnë syve që u përballën. Ata vazhdojnë të shikojnë njëri tjetrin derisa Kushit i hyn pudër në sy dhe Arnav bën ta ndihmojë por Kushi nuk pranon. Ajo largohet dhe shkon tek Pajal ndërsa Arnav tek Anxhali. Arnav nuk ja ndan sytë Kushit teksa ajo falet. Kushi hap sytë dhe kap Arnavin mat duke e parë. Ndërkohë edhe Akash mahnitet kur sheh Pajalin. Anxhali e sheh këtë. Shikim të këndshëm!

This slideshow requires JavaScript.

 

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com