Header Ad

Kush është juria e Your Face Sounds Familiar 2 ?!

29/01/2017
79 Views

Edicioni i dytë i spektaklit YFSF vjen shumë shpejt në ekranin e Televizioni KLAN në drejtimin e Alketa Vejsiut dhe regjinë e Vera Grabockës. Një tjetër edicion me super performanca dhe konkurentë tepër interesantë. Bleona Qereti dhe Bojken Lako, anëtarët e jurisë së edicionit të parë nuk do të jenë këtë vit, por Alma Bektashi dhe Olta Gixhari do të jenë dy anëtaret e reja femra të cilat do ti bashkohen anëtarit të vjetër Arjan Çani. Këta të tre përbëjnë panelin që do të vlerësoj performancat e konkurentëve në garë. Akoma nuk janë zbuluar emrat e tyre, por këngëtari Valon Shehu pritet të jetë në listën e konkurentëve të këtij edicioni të dytë. Spektakli pritet të nis në fund të muajit Shkurt në ekranin e TV Klan çdo të hënë në orën 20:15. Ne i urojmë shumë suksese stafit të Your Face Sounds Familiar – Albania dhe ju ftojmë ta ndiqni këtë edicion të ri! Shumë shpejt do të zbulohen edhe emrat e konkurentëve të këtij edicioni të ri, për më shumë qëndroni vetëm me MEDIA•ALBANIA!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com