Header Ad
Ansi feston ditëlindjen e parë
ViP
0 shares17 views6
ViP
0 shares17 views6

Ansi feston ditëlindjen e parë

mediaalbania - May 25, 2017

Ne i urojmë edhe 100 vite të tjera të lumtura princit të vogël, Ansit! Ansi, djali i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destani ka festuar sot ditëlindjen e…

Rikthehet në ekranin e Top Channel “The Voice Kids”
inWEB
1 shares15 views
inWEB
1 shares15 views

Rikthehet në ekranin e Top Channel “The Voice Kids”

mediaalbania - May 21, 2017

Të gjithë fëmijët nga mosha 6 deri në 14 vjeç do të mund të shprehin talentin e tyre në “The Voice Kids”, që vjen për herë të…

jetë, dashuria nuk do fjalë nga 5 Qershori në Tring
ÖZEL
1 shares142 views
ÖZEL
1 shares142 views

jetë, dashuria nuk do fjalë nga 5 Qershori në Tring

mediaalbania - May 16, 2017

"Dashuri me Qira" ka qenë pasdiskutim një nga serialet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. I mbushur me situata argëtuese dhe momente komike, historia e Defne, flokëkuqes…

“Mos i fol shoferit” nga kjo e premte në Ora News
Televizion
1 shares91 views
Televizion
1 shares91 views

“Mos i fol shoferit” nga kjo e premte në Ora News

mediaalbania - May 03, 2017

“Që të harroni çdo stres të mundshëm, “hipni” në taxinë time” kjo është ftesa e Rudina Dembacaj, aktores së humorit e cila prej 5 majit ora 22:15…

Kush kopjoi kë ?!
Televizion
0 shares48 views
Televizion
0 shares48 views

Kush kopjoi kë ?!

mediaalbania - Apr 24, 2017

Në faqen tonë në rrjetin social Facebook fustani që ka veshur këngëtarja Poni dhe moderatorja Arbana Osmani të shtunën e kaluar në spektaklin "Big Brother Albania" ka tërhequr…

“Për drekë me mua” në E Diela Shqiptare
Televizion
0 shares155 views
Televizion
0 shares155 views

“Për drekë me mua” në E Diela Shqiptare

mediaalbania - Apr 09, 2017

Një prej rubrikave më interesante të programit "E diela Shqiptare" të drejtuar nga Ardit Gjebrea është edhe rubrika "Për drekë me Mua" e cila në këtë sezon…

Dashuria më e madhe e Gylseren
ÖZEL
1 shares60 views
ÖZEL
1 shares60 views

Dashuria më e madhe e Gylseren

mediaalbania - Apr 09, 2017

Djali i Gylseren është dashuria e saj më e madhe. Nurgul Yesilcay i dedikohet në kohën e saj të lirë djalit të saj 12 vjeçar, i cili…

Big Bastards, më në fund u gjet një zgjidhje…
BIG BROTHER
0 shares42 views
BIG BROTHER
0 shares42 views

Big Bastards, më në fund u gjet një zgjidhje…

mediaalbania - Apr 09, 2017

Emisioni "Big Bastards" , që çunat e "Çmendina Dublim" do të bënin në Top Channel nuk shkoi më shumë se sa një puntatë. Vetë djemtë rrëfyen se…

Kush është Tuba Büyüküstün ?!
Ekskluzive
0 shares83 views
Ekskluzive
0 shares83 views

Kush është Tuba Büyüküstün ?!

mediaalbania - Mar 22, 2017

Tuba Büyüküstün ka lindur në 5.Korrik.1982 në Stamboll. Ajo është diplomuar në vitin 2004 në Universitetin e Arteve të Bukura të Mimar Sinan, universiteti më i mirë…

“RoadTrip me Alketën“ së shpejti në Tvklan
inWEB
30 shares166 views
inWEB
30 shares166 views

“RoadTrip me Alketën“ së shpejti në Tvklan

mediaalbania - Mar 09, 2017

Formati më i ri nën drejtimin e Alketa Vejsiu në ekranin e TV Klan mban titullin “RoadTrip me Alketën“ një programi i ri i frymëzuar nga James…

www.000webhost.com