Header Ad
VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR
BIG BROTHER
5 shares212 views1
BIG BROTHER
5 shares212 views1

VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR

mediaalbania - May 01, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i kësaj jave për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin tuaj të preferuar vetëm duke klikuar…

Big Bastards, më në fund u gjet një zgjidhje…
BIG BROTHER
0 shares42 views
BIG BROTHER
0 shares42 views

Big Bastards, më në fund u gjet një zgjidhje…

mediaalbania - Apr 09, 2017

Emisioni "Big Bastards" , që çunat e "Çmendina Dublim" do të bënin në Top Channel nuk shkoi më shumë se sa një puntatë. Vetë djemtë rrëfyen se…

Më në fund vjen vëllai i madh, nis aventura në Top Channel nën drejtimin e Arbana Osmanit
BIG BROTHER
0 shares36 views
BIG BROTHER
0 shares36 views

Më në fund vjen vëllai i madh, nis aventura në Top Channel nën drejtimin e Arbana Osmanit

mediaalbania - Mar 21, 2017

Një orë e pak minuta na ndajnë nga startimi i Big Brother Albania 9, një spektakël që ka krijuar shumë kureshtje ende pa nisur. Gjithçka mbahet ende…

Po vjen koha e Big Brother Albania 9
BIG BROTHER
23 shares581 views
BIG BROTHER
23 shares581 views

Po vjen koha e Big Brother Albania 9

mediaalbania - Mar 05, 2017

Formati për të cilin ka më shumë pyetje dhe kureshtje, Big Brother Albania 9 vjen në ekranin e Top Channel prej mbrëmjes së 18.Marsit. Një edicion dhe…

Zyrtarizohet data e fillimit të Big Brother Albania, prej 18.Marsit hapen dyert e shtëpisë më të famshme në vend
BIG BROTHER
0 shares49 views
BIG BROTHER
0 shares49 views

Zyrtarizohet data e fillimit të Big Brother Albania, prej 18.Marsit hapen dyert e shtëpisë më të famshme në vend

mediaalbania - Mar 01, 2017

Spektakli më i dashur për të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen është reality-show "Big Brother Albania", njoftuar një vit më parë se Arbana Osmani do të rikthehej…

www.000webhost.com