Header Ad
“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
0 shares707 views
Ekskluzive
0 shares707 views

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Apr 19, 2017

Klan Plus tashmë njihet si ekrani i serialeve të TV Klan, pas përfundimit të serialit turk "Ezel" pak ditë më parë në këtë ekran nga sot, 19.Prill,…

Dashuria më e madhe e Gylseren
ÖZEL
0 shares80 views
ÖZEL
0 shares80 views

Dashuria më e madhe e Gylseren

mediaalbania - Apr 09, 2017

Djali i Gylseren është dashuria e saj më e madhe. Nurgul Yesilcay i dedikohet në kohën e saj të lirë djalit të saj 12 vjeçar, i cili…

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”
ÖZEL
0 shares242 views
ÖZEL
0 shares242 views

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”

mediaalbania - Apr 07, 2017

Seriali turk më i ndjekur i RTV21 dhe platformës Tring në dy kanalet JOLLY HD dhe 3PLUS afrohet në episodin e tij të fundit në Turqi, por shumë…

Kush është Tuba Büyüküstün ?!
Ekskluzive
0 shares104 views
Ekskluzive
0 shares104 views

Kush është Tuba Büyüküstün ?!

mediaalbania - Mar 22, 2017

Tuba Büyüküstün ka lindur në 5.Korrik.1982 në Stamboll. Ajo është diplomuar në vitin 2004 në Universitetin e Arteve të Bukura të Mimar Sinan, universiteti më i mirë…

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN
Ekskluzive
0 shares233 views
Ekskluzive
0 shares233 views

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN

mediaalbania - Mar 21, 2017

Zbulohet seriali i radhës, pas “Maral“ vjen “Hakmarrje” nga 30.Marsi në Klan Beren Saat do të rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan. “Hakmarrje” është seriali…

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV
ÖZEL
0 shares362 views
ÖZEL
0 shares362 views

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV

mediaalbania - Mar 20, 2017

Shikuesit e Kohavision KTV në Kosovë dhe ata të TV Klan në Shqipëri së shpejti do të kenë mundësinë që të ndjekin në të njëjtin serial dy prej aktorëve…

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
14 shares455 views
Ekskluzive
14 shares455 views

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Mar 06, 2017

Klan Plus së shpejti do të nisë transmetimin e serialit më të suksesshëm turk të momentit, “Içerde” (I infiltruari). Lajmi konfirmohet nga drejtori i programacionit ne TVKLAN,…

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan
Ekskluzive
18 shares467 views
Ekskluzive
18 shares467 views

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Feb 16, 2017

Ne kemi arritur të zbulojmë ekskluzivisht për ju serialin më të ri të blerë nga Televizioni Klan, ai është “Cesur Ve Guzel“, seriali më i ri turk…

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, dasma e muajit
ÖZEL
0 shares195 views
ÖZEL
0 shares195 views

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, dasma e muajit

mediaalbania - Feb 14, 2017

Ne i urojmë jetë të lumtur çiftit Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman! Pas një ceremonie elegante që mori të gjithë vëmendjen e publikut në Turqi dhe në Shqipëri, aktori…

Maral, premierë nga kjo e martë, 31.Janar në ekranin e TV Klan
ÖZEL
0 shares92 views
ÖZEL
0 shares92 views

Maral, premierë nga kjo e martë, 31.Janar në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Jan 28, 2017

Seriali më i ri turk në ekranin e Televizioni KLAN fillon nga data 31.Janar premierë çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 16:05. Për…

www.000webhost.com