Header Ad
“Nusja e Stambollit” seriali më i ri në Tring
Ekskluzive
0 shares1153 views
Ekskluzive
0 shares1153 views

“Nusja e Stambollit” seriali më i ri në Tring

mediaalbania - Apr 23, 2017

Seriali më i ri në ekranin e platformës Tring është "Nusja e Stambollit" një serial me aktorët në role kryesore Özcan Deniz (që e njohim si Kahraman në…

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
0 shares707 views
Ekskluzive
0 shares707 views

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Apr 19, 2017

Klan Plus tashmë njihet si ekrani i serialeve të TV Klan, pas përfundimit të serialit turk "Ezel" pak ditë më parë në këtë ekran nga sot, 19.Prill,…

Dashuria më e madhe e Gylseren
ÖZEL
0 shares80 views
ÖZEL
0 shares80 views

Dashuria më e madhe e Gylseren

mediaalbania - Apr 09, 2017

Djali i Gylseren është dashuria e saj më e madhe. Nurgul Yesilcay i dedikohet në kohën e saj të lirë djalit të saj 12 vjeçar, i cili…

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”
ÖZEL
0 shares242 views
ÖZEL
0 shares242 views

Lamtumirë Tufan! Erdhi fundi për “Kara Sevda”

mediaalbania - Apr 07, 2017

Seriali turk më i ndjekur i RTV21 dhe platformës Tring në dy kanalet JOLLY HD dhe 3PLUS afrohet në episodin e tij të fundit në Turqi, por shumë…

Megi & Bianka në ekranin e Vizion Plus
Seriale
0 shares253 views
Seriale
0 shares253 views

Megi & Bianka në ekranin e Vizion Plus

mediaalbania - Apr 07, 2017

“Megi dhe Bianka” është një serial televiziv italian. Transmetimi i sezonit te pare ka nisur ne 29 Gusht 2016 ne rrjetin televiziv italian Rai Gulp. Sezoni I…

SI TA QUAJ KËTË DASHURI ? Seriali i ri në Klan
Seriale
0 shares1148 views
Seriale
0 shares1148 views

SI TA QUAJ KËTË DASHURI ? Seriali i ri në Klan

mediaalbania - Apr 04, 2017

Nis sot seriali më i ri indian në ekranin e Tvklan Një sukses tjetër indian tepër i pëlqyer, i shikuar nga më shumë se 217 milionë teleshikues…

Kush është Tuba Büyüküstün ?!
Ekskluzive
0 shares104 views
Ekskluzive
0 shares104 views

Kush është Tuba Büyüküstün ?!

mediaalbania - Mar 22, 2017

Tuba Büyüküstün ka lindur në 5.Korrik.1982 në Stamboll. Ajo është diplomuar në vitin 2004 në Universitetin e Arteve të Bukura të Mimar Sinan, universiteti më i mirë…

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN
Ekskluzive
0 shares233 views
Ekskluzive
0 shares233 views

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN

mediaalbania - Mar 21, 2017

Zbulohet seriali i radhës, pas “Maral“ vjen “Hakmarrje” nga 30.Marsi në Klan Beren Saat do të rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan. “Hakmarrje” është seriali…

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV
ÖZEL
0 shares362 views
ÖZEL
0 shares362 views

“Trimi dhe e bukura” së shpejti nis në KTV

mediaalbania - Mar 20, 2017

Shikuesit e Kohavision KTV në Kosovë dhe ata të TV Klan në Shqipëri së shpejti do të kenë mundësinë që të ndjekin në të njëjtin serial dy prej aktorëve…

Po vjen fundi i “Sarasvatiçandra“, por një tjetër serial indian fillon nga data 4.Prill, “Si ta quaj këtë dashuri?”
Seriale
0 shares348 views
Seriale
0 shares348 views

Po vjen fundi i “Sarasvatiçandra“, por një tjetër serial indian fillon nga data 4.Prill, “Si ta quaj këtë dashuri?”

mediaalbania - Mar 16, 2017

“Si ta quaj këtë dashuri?”, një serial me shifra rekord audience aktualisht në Turqi, Rumani, Maqedoni, SHBA, Afganistan, Rusi, Georgji dhe Bullgari. Në Turqi po shfaqet në…

www.000webhost.com