Header Ad
Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi
inWEB
65 shares388 views
inWEB
65 shares388 views

Olsa dhe Olta Miftari – Sa larg je o babi

mediaalbania - Mar 10, 2017

Olsa dhe Olta Miftari nga Ferizaji i kanë kushtuar një këngë babait të tyre i cili punon jashtë vendit për një jetë më të mirë për to…

“RoadTrip me Alketën“ së shpejti në Tvklan
inWEB
30 shares166 views
inWEB
30 shares166 views

“RoadTrip me Alketën“ së shpejti në Tvklan

mediaalbania - Mar 09, 2017

Formati më i ri nën drejtimin e Alketa Vejsiu në ekranin e TV Klan mban titullin “RoadTrip me Alketën“ një programi i ri i frymëzuar nga James…

www.000webhost.com