Header Ad
“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
0 shares707 views
Ekskluzive
0 shares707 views

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Apr 19, 2017

Klan Plus tashmë njihet si ekrani i serialeve të TV Klan, pas përfundimit të serialit turk "Ezel" pak ditë më parë në këtë ekran nga sot, 19.Prill,…

Kush është Tuba Büyüküstün ?!
Ekskluzive
0 shares104 views
Ekskluzive
0 shares104 views

Kush është Tuba Büyüküstün ?!

mediaalbania - Mar 22, 2017

Tuba Büyüküstün ka lindur në 5.Korrik.1982 në Stamboll. Ajo është diplomuar në vitin 2004 në Universitetin e Arteve të Bukura të Mimar Sinan, universiteti më i mirë…

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN
Ekskluzive
0 shares233 views
Ekskluzive
0 shares233 views

“hakmarrje” nga 30.Marsi në TVKLAN

mediaalbania - Mar 21, 2017

Zbulohet seriali i radhës, pas “Maral“ vjen “Hakmarrje” nga 30.Marsi në Klan Beren Saat do të rikthehet së shpejti në ekranin e Tv Klan. “Hakmarrje” është seriali…

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus
Ekskluzive
14 shares455 views
Ekskluzive
14 shares455 views

“Içerde” mbërrin në Shqipëri në ekranin e Klan Plus

mediaalbania - Mar 06, 2017

Klan Plus së shpejti do të nisë transmetimin e serialit më të suksesshëm turk të momentit, “Içerde” (I infiltruari). Lajmi konfirmohet nga drejtori i programacionit ne TVKLAN,…

Po vjen koha e Big Brother Albania 9
BIG BROTHER
23 shares610 views
BIG BROTHER
23 shares610 views

Po vjen koha e Big Brother Albania 9

mediaalbania - Mar 05, 2017

Formati për të cilin ka më shumë pyetje dhe kureshtje, Big Brother Albania 9 vjen në ekranin e Top Channel prej mbrëmjes së 18.Marsit. Një edicion dhe…

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan
Ekskluzive
0 shares205 views
Ekskluzive
0 shares205 views

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan

mediaalbania - Feb 21, 2017

Spektakli reality me në qëndër nuset në Televizionin Klan, “Lufta e Nuseve” po përgatitet për një sezon të tretë, pas suksesit të padiskutueshëm të dy sezoneve të…

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan
Ekskluzive
18 shares467 views
Ekskluzive
18 shares467 views

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Feb 16, 2017

Ne kemi arritur të zbulojmë ekskluzivisht për ju serialin më të ri të blerë nga Televizioni Klan, ai është “Cesur Ve Guzel“, seriali më i ri turk…

Big Brother 9 fillon në 18.Mars ?!
Ekskluzive
0 shares103 views
Ekskluzive
0 shares103 views

Big Brother 9 fillon në 18.Mars ?!

mediaalbania - Jan 20, 2017

Ky është edicioni i dashurisë, është Big Brother Albania 9, një edicion ndryshe nga gjithçka që keni parë deri tani, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në…

www.000webhost.com