Header Ad

jetë, dashuria nuk do fjalë nga 5 Qershori në Tring

16/05/2017
519 Views

“Dashuri me Qira” ka qenë pasdiskutim një nga serialet më të pëlqyer nga publiku shqiptar. I mbushur me situata argëtuese dhe momente komike, historia e Defne, flokëkuqes bukuroshe dhe Omerit simpatik i bëri të gjithë për vete. Seriali vazhdoi transmetimet me sukses edhe në sezonin e tij të dytë, ekskluzivisht në Tring. Megjithatë kjo histori dashurie e cila filloi si një lojë përfundon më 5 qershor për t’ia lënë vendin një tjetër serial po kaq të bukur. “Jetë, Dashuria nuk do fjalë” është seriali më i ri i cili pritet të fillojë në ekranin e 3Plus dhe Jolly HD!

Dy jetë të ndryshme… Njëra e dominuar nga paratë dhe lakmia… Tjetra nga miqësia dhe sakrifica… Lidhen bashkë, nga ura e pashkatërrueshme e dashurisë. Nga njëra anë është Murat, i pashëm, tërheqës, një burrë i ri që merr në dorë përgjegjësitë e biznesit të familjes në moshë të re. Nga ana tjetër është Hayat, e bukur, lozonjare, por ende nje vajze “e hutuar”, që jeton vetëm për t’u gëzuar. Ndersa aplikon për një vend pune, një zinxhir ngjarjesh ndodhin dhe e kthejnë gjithçka në një lëmsh në të cilin dashuria e saj dhe e Muratit do të jetë në qendër. “Jetë, Dashuria nuk do fjalë” është një nga serialet më të pëlqyer në Turqi dhe me siguri i tillë do të jetë edhe për publikun shqiptar!

marrë nga www.tring.al

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com