Header Ad

Hot

Hot Posts

Ansi feston ditëlindjen e parë
ViP
0 shares17 views6
ViP
0 shares17 views6

Ansi feston ditëlindjen e parë

mediaalbania - May 25, 2017

Ne i urojmë edhe 100 vite të tjera të lumtura princit të vogël, Ansit! Ansi, djali i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destani ka festuar sot ditëlindjen e…

Quiz TV loja më e re televizive nga Daljana Sejdia dhe Matilda Mcini në ekranin e News 24
Televizion
0 shares128 views4
Televizion
0 shares128 views4

Quiz TV loja më e re televizive nga Daljana Sejdia dhe Matilda Mcini në ekranin e News 24

mediaalbania - Feb 25, 2017

Quiz Tv është një program interaktiv, në themel të të cilit qëndron informacioni dhe kultura. Qëllimi i këtij formati, është të argëtojë, ndërkohë që shpërblen audiencën. Të…

VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR
BIG BROTHER
5 shares213 views1
BIG BROTHER
5 shares213 views1

VOTO! ÇIFTI I PREFERUAR

mediaalbania - May 01, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i kësaj jave për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin tuaj të preferuar vetëm duke klikuar…

Zyrtarizohet data e fillimit të Big Brother Albania, prej 18.Marsit hapen dyert e shtëpisë më të famshme në vend
BIG BROTHER
0 shares49 views
BIG BROTHER
0 shares49 views

Zyrtarizohet data e fillimit të Big Brother Albania, prej 18.Marsit hapen dyert e shtëpisë më të famshme në vend

mediaalbania - Mar 01, 2017

Spektakli më i dashur për të gjithë shqiptarët kudo ku ndodhen është reality-show "Big Brother Albania", njoftuar një vit më parë se Arbana Osmani do të rikthehej…

PaLimit të hënën në 22:55
Televizion
0 shares97 views
Televizion
0 shares97 views

PaLimit të hënën në 22:55

mediaalbania - Mar 01, 2017

Pa Limit është i vetmi format humori i bazuar krejtësisht në improvizim të atypëratyshëm. Trupa e pesë aktorëve përbëhet nga Annais Lika, Aleksandër Grami, Roland Saro, Erblin…

Thumb ndryshon shtëpinë, tani vijnë në ABC News
Televizion
0 shares31 views
Televizion
0 shares31 views

Thumb ndryshon shtëpinë, tani vijnë në ABC News

mediaalbania - Mar 04, 2017

Pas 4 muajve e gjysmë transmetimi në ekranin e “Top Channel”, Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu kanë vendosur që “për një jetë më të mirë”, të shpërngulen…

“OSCARS 2017” të dielën në transmetim direkt në Top Channel
Televizion
0 shares29 views
Televizion
0 shares29 views

“OSCARS 2017” të dielën në transmetim direkt në Top Channel

mediaalbania - Feb 24, 2017

Duket se gjithçka është gati në “Hollywood” për ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Oscar” të dielën, ndërsa Los Angeles përgatitet të presë natën më magjepsëse të qytetit.…

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan
Ekskluzive
0 shares166 views
Ekskluzive
0 shares166 views

“Lufta e Nuseve 3“ nga data 5 Mars në Tvklan

mediaalbania - Feb 21, 2017

Spektakli reality me në qëndër nuset në Televizionin Klan, “Lufta e Nuseve” po përgatitet për një sezon të tretë, pas suksesit të padiskutueshëm të dy sezoneve të…

Nis sonte YFSF2 në ekranin e Tvklan, zbuloni të rejat e sezonit
Televizion
0 shares25 views
Televizion
0 shares25 views

Nis sonte YFSF2 në ekranin e Tvklan, zbuloni të rejat e sezonit

mediaalbania - Feb 20, 2017

Spektakli që argëtoi publikun sezonin e shkuar, patentë ekskluzive e sjellë në Shqipëri nga Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu, do të rikthehet me shumë surpriza. Në juri…

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan
Ekskluzive
18 shares399 views
Ekskluzive
18 shares399 views

“Cesur Ve Güzel“ sezonin e ri televiziv vjen në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Feb 16, 2017

Ne kemi arritur të zbulojmë ekskluzivisht për ju serialin më të ri të blerë nga Televizioni Klan, ai është “Cesur Ve Guzel“, seriali më i ri turk…

Your Face Sounds Familiar, nis të hënën
Televizion
0 shares17 views
Televizion
0 shares17 views

Your Face Sounds Familiar, nis të hënën

mediaalbania - Feb 16, 2017

Spektakli i dyshes Alketa Vejsiu dhe Vera Grabocka po bëhet gati për të nisur transmetimin e natës së parë të sezonit të dytë të hënën e ardhshme,…

The Late Late Show with James Corden në Digitalb
Televizion
0 shares22 views
Televizion
0 shares22 views

The Late Late Show with James Corden në Digitalb

mediaalbania - Feb 15, 2017

Spektakli i humorit, një prej programeve televizive më të ndjekur në SHBA, "The Late Late Show with James Corden" tani vjen në ekranin e platformës Digitalb në…

Kush është juria e Your Face Sounds Familiar 2 ?!
Televizion
0 shares59 views
Televizion
0 shares59 views

Kush është juria e Your Face Sounds Familiar 2 ?!

mediaalbania - Jan 22, 2017

Edicioni i dytë i spektaklit YFSF vjen shumë shpejt në ekranin e Televizioni KLAN në drejtimin e Alketa Vejsiut dhe regjinë e Vera Grabockës. Një tjetër edicion…

SONTE FINALJA E YFSF2
Televizion
0 shares5 views
Televizion
0 shares5 views

SONTE FINALJA E YFSF2

mediaalbania - May 29, 2017

SONTE është NATA FINALE e spektaklit "YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR 2" në ekranin e TV KLAN, nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu vjen një super spektakël, një finale madhështore…

Ndizen karriget e The Voice 6, premiera e audicioneve të fshehura në Top Channel
Televizion
0 shares27 views
Televizion
0 shares27 views

Ndizen karriget e The Voice 6, premiera e audicioneve të fshehura në Top Channel

mediaalbania - Jan 27, 2017

‘The Voice of Albania’ në edicionin e tij të gjashtë, vjen më ndryshe nga programi që ishim mësuar të ndiqnim më parë. Risia më e madhe e…

Maral, premierë nga kjo e martë, 31.Janar në ekranin e TV Klan
ÖZEL
0 shares78 views
ÖZEL
0 shares78 views

Maral, premierë nga kjo e martë, 31.Janar në ekranin e TV Klan

mediaalbania - Jan 28, 2017

Seriali më i ri turk në ekranin e Televizioni KLAN fillon nga data 31.Janar premierë çdo ditë nga e hëna në të premte në orën 16:05. Për…

BIG BROTHER PO VJEN… BËHUNI GATI!
Televizion
0 shares65 views
Televizion
0 shares65 views

BIG BROTHER PO VJEN… BËHUNI GATI!

mediaalbania - Jan 29, 2017

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother Albania është duke bërë përgatitjet e fundit dhe audicionin e fundit ditën e hënë prej orës 11:00 deri në…

Rifillon “Al Pazar” në Vizion Plus
Televizion
0 shares25 views
Televizion
0 shares25 views

Rifillon “Al Pazar” në Vizion Plus

mediaalbania - Feb 03, 2017

“Al Pazar” nis me një melodi të re që dëgjojmë të këndohet në këto ambiente, zbulojmë se do të ketë edhe personazhe të rinj. Gjithçka tjetër, autori…

Sinjali i Ora News tani falas në Shqipëri dhe në të gjithë botën përmes Tring
Televizion
0 shares46 views
Televizion
0 shares46 views

Sinjali i Ora News tani falas në Shqipëri dhe në të gjithë botën përmes Tring

mediaalbania - Feb 05, 2017

Sinjali i Ora News tani falas në Shqipëri dhe në të gjithë botën Ora News ekrani i parë për lajmin e fundit do të hyje në të…

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, dasma e muajit
ÖZEL
0 shares73 views
ÖZEL
0 shares73 views

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, dasma e muajit

mediaalbania - Feb 14, 2017

Ne i urojmë jetë të lumtur çiftit Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman! Pas një ceremonie elegante që mori të gjithë vëmendjen e publikut në Turqi dhe në Shqipëri, aktori…

Most Popular

SONTE FINALJA E YFSF2
Televizion
0 shares5 views
0 shares5 views

SONTE FINALJA E YFSF2

mediaalbania - May 29, 2017
SURPRIZAT E FAMILY HD
Ekskluzive
1 shares8 views
1 shares8 views

SURPRIZAT E FAMILY HD

mediaalbania - May 29, 2017
www.000webhost.com