Header Ad

Gazetari i Fan Club Big Brother zbulon talentin e Armelës në muzikë

shikoni videon

22/05/2017
430 Views

Armela Hyseni, ose siç njihet më mirë si Armela e Big Brotherit, është shndërruar jë nga personazhet më të dashur të mediave rozë menjëherë pas daljes së saj nga shtëpia e “Vëllait të Madh”.

Zeshkania bukuroshe ka spikatur jo vetëm me bukurinë e saj prej modeleje, por edhe me mënyrën e sjelljes dhe të komunikimit, që transmeton gjithnjë vetëm mirësi.

Por duket se ajo zotëron edhe një talent tjetër që pa kush mund ta dinte. Ajo është këndon shumë bukur. Këtë talent ia ka zbuluar për publikun një nga miqtë e saj, gazetari i Fan Club, Klinton Zeqiri nëpërmjet një viedoje të publikuar në profilin e tij në rrjetet sociale.

Ndërsa po udhëtonin me makinë, Klinton ka filmuar më telefonin e tij Armelën ndërsa ajo po këndonte këngën e një prej yjeve të famshëm të muzikës botërore. Me këtë performancë zeshkania bukuroshe e Big Brother do t’ju lërë me gojë hapur…

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares416 views1
BIG BROTHER
0 shares416 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares147 views
Televizion
0 shares147 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares71 views
Televizion
0 shares71 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com