Header Ad

“Dashuri e ndaluar” rikthehet në ekranin e Klan Plus

19/04/2017
708 Views

Klan Plus tashmë njihet si ekrani i serialeve të TV Klan, pas përfundimit të serialit turk “Ezel” pak ditë më parë në këtë ekran nga sot, 19.Prill, nis seriali “Dashuri e ndaluar”, një serial rekord i Televizioni Klan, ritransmetuar edhe këtë verë, rikthehet edhe njëherë për shikuesit nga e hëna në të premte në orën 20:30 në ekranin e Klan Plus.

Seriale të tjera që transmetohen në këtë ekran aktualisht janë seriali indian Bidaai në 16:30 ,  seriali turk “Kuzey Guney” në 17:15, seriali latin “Duaje Jetën” në 18:30. Shumë shpejt nisin edhe serialet “Diamante dhe Dashuri” në vend të “Kuzey Guney” dhe seriali premierë për të cilin duhet të prisni edhe pak, së shpejti nis IÇERDE në ekranin e Klan Plus… Shikim të këndshëm!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com