Header Ad

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

23/06/2017
371 Views
1 Comments

PËRSHËNDETJE!

Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin tuaj të preferuar, çiftin fitues vetëm duke klikuar mbi emrin e tyre dhe shtypur butonin VOTO, ftoni sa më shumë miq dhe ndjekës të këtij formati që të votojnë në sondazhin e hapur më poshtë në kategorinë BIG BROTHER. Rezultati do të publikohet nesër gjatë transmetimit të spektaklit në faqen tonë në Facebook dhe Instagram. Shikim të këndshëm dhe faleminderit për votat tuaja!

Votoni çiftin që doni fitues
Votoni emrin e çiftit që duhet të fitoj Big Brother 9-të, duke dërguar SMS në numrat: 56666 në Shqipëri (50L pa tvsh) dhe 55099 në Kosovë (50 cent pa tvsh).

Në finale janë: Olsi-Fiorentina; Lupçe-Katerina dhe Danjel-Fotini.

You may be interested

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

SONTE FINALJA E YFSF2
Televizion
0 shares29 views
Televizion
0 shares29 views

SONTE FINALJA E YFSF2

mediaalbania - May 29, 2017

SONTE është NATA FINALE e spektaklit "YOUR FACE SOUNDS FAMILIAR 2" në ekranin e TV KLAN, nga Vera Grabocka & Alketa Vejsiu…

One Response

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com