Header Ad

BIG BROTHER PO VJEN… BËHUNI GATI!

29/01/2017
74 Views

Spektakli më i ndjekur në Shqipëri, Big Brother Albania është duke bërë përgatitjet e fundit dhe audicionin e fundit ditën e hënë prej orës 11:00 deri në orën 20:00 priten të gjithë të dashuruarit, ata që janë bashkë prej një muaji ose prej vitesh për një audicion të ri. Shtëpia dhe studio janë ende në punë e sipër për të sjell një spektakël ndryshe nga gjithçka që keni parë deri më sot në çdo edicion të Big Brother në gjithë botën. “Edicioni i Dashurisë” po vjen në ekranin e Top Channel, ashtu siç ju kemi njoftuar edhe më parë ekskluzivisht, fillimi i muajit Mars do të ndez dritat e shtëpisë më të famshme në vend. Në këtë foto duket se puna ka filluar dhe ky edicion ka edhe një makinë të personalizuar me logon e re të formatit. Për të zbuluar më shumë qëndroni vetëm me MEDIA•ALBANIA! Ne i urojmë shumë suksese gjithë produksionit të BIG BROTHER dhe ju ftojmë të bëheni pjesë e kësaj aventure televizive 100 ditore!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com