Header Ad

Big Bastards, më në fund u gjet një zgjidhje…

11/04/2017
70 Views

Emisioni “Big Bastards” , që çunat e “Çmendina Dublim” do të bënin në Top Channel nuk shkoi më shumë se sa një puntatë. Vetë djemtë rrëfyen se arsyeja e prishjes së kontratës ishte mosrënia dakord mes palëve për pagesën. Menjëherë pas kësaj ngjarje Faqja Çmendina Dublim, e cila transmetonte këto materiale u hakua.

Këtë të shtunë formati Big Bastards u rikthye në Top Channel, por jo nga djemtë e Çmendina, ishte dyshja e Fiks Fare, Dori Ramaliu dhe Devis Muka ishin ata që drejtuan këtë program dhe gjithë aktorët e PaLimit janë pjesë e këtij programit. Komentet në rrjetet sociale kanë qenë të pafundme, duket se ky format nuk është pëlqyer shumë nga shikuesit në këtë rikthim.

Por me sa duket grupi i Çmendinës ka gjetur mënyrën për të transmetuar sërish materialet e tyre. Këtë herë në puntantë u përfshi dhe Big Brother Fan Club. Djemtë kanë thumbuar moderatoren Albana Osmani duke bërë ironi për diçka të thënë nga ajo. Por nuk ka vonuar as reagimi i saj, e cila e ka marrë me sportivitet situatën. Ne ju ftojmë të ndiqni BIG BASTARDS çdo të shtunë pas spektaklit, dhe djemtë e Çmendina Dublim në ekranin e TemA TV çdo të hënë në 21:00 dhe livestream në faqen e tyre online.

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com