Header Ad

Ansi feston ditëlindjen e parë

25/05/2017
734 Views
13 Comments

Ne i urojmë edhe 100 vite të tjera të lumtura princit të vogël, Ansit!

Ansi, djali i Sinan Hoxhës dhe Andrra Destani ka festuar sot ditëlindjen e tij të parë në një festë të organizuar nga “AMI EVENT”

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares51 views
Televizion
0 shares51 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

13 Responses

 1. Pingback: home and family

 2. Pingback: canon digital camera

 3. Pingback: health medical news

 4. Pingback: employment issues advice

 5. Pingback: small business help

 6. Pingback: online learning

 7. Pingback: investment options

 8. Pingback: small business ideas

 9. Pingback: gold price

 10. Pingback: business ideas

 11. Pingback: finance advice

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com