Header Ad

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman, dasma e muajit

28/03/2017
196 Views

Ne i urojmë jetë të lumtur çiftit Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman!

Pas një ceremonie elegante që mori të gjithë vëmendjen e publikut në Turqi dhe në Shqipëri, aktori i njohur Tolgahan Sayışman, ka postuar foton e parë zyrtare të familjes së re. Pasi ka falënderuar të gjithë miqtë për urimet në ditën e tyre më të lumtur të jetës, në foton e postuar në profilin e tij në Isntagram, ai shkruan: “Tani jemi një familje…” Në foto duket familja e aktorit, prindërit dhe motra e tij, si dhe familja e Miss-it shqiptar. Pas tij, edhe Almeda ka postuar një foto të ҫiftit: “Një ëndërr që u bë realitet…” – shkruan ajo pas fotos së parë të ҫiftit. Elegante, e ëmbël dhe rrëzëllitëse… 25-vjetori i lindjes do të jetë, pa asnjë dyshim, një ndër ditët më të bukura të jetës. S’mund të bënin zgjedhje më të mirë për t’i premtuar njwri-tjetrit dashuri të përjetshme…

Tolgahan mund ta ndiqni në serialin më të ri turk në Shqipëri, “Mos u dorëzo“ i cili po transmetohet aktualisht në platformën Tring nga e hëna në të premte në orën 21:45 në kanalin 3PLUS. Shikim të këndshëm!

You may be interested

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…
BIG BROTHER
0 shares371 views1
BIG BROTHER
0 shares371 views1

VOTO! PËR MUA ÇIFTI FITUES ËSHTË…

mediaalbania - Jun 23, 2017

PËRSHËNDETJE! Më poshtë është i hapur sondazhi i fundit për spektaklin BIG BROTHER ALBANIA 9, ju mund të votoni çiftin…

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…
Televizion
0 shares56 views
Televizion
0 shares56 views

Zbulohet lista e kanaleve dixhitale, edhe pak ditë…

mediaalbania - Jun 22, 2017

AMA ka zyrtarizuar listën dhe renditjen e kanaleve shqiptare, kombëtare dhe atyre lokale në dekoderat dhe marrësit tokësor DVB-T2, tashmë…

Floriana Garo shpall fejesën
Televizion
0 shares52 views
Televizion
0 shares52 views

Floriana Garo shpall fejesën

mediaalbania - Jun 18, 2017

Kishte zgjedhur që marrëdhënien e dashurisë ta ruante vetëm për vete, pa e bërë publike, dhe arriti ta shijojë deri…

Leave a Reply

%d bloggers like this:
www.000webhost.com